pátek 12.2.

12. 02. 2010 | † 02. 03. 2014 | kód autora: Meq

Tak se zase ozívám.. Omlouvám se,že jsem včera nic nenapsala,ale byla jsem nějaká grogy,nejradši bych se celý den válela v postýlce,ale zvládla jsem to a neválela se.

Byla jsem včera ve fitku a trénink mi nějak nešel,neměla jsem ze sebe dobrý pocit,ale odmakala jsem to. Ale po tréninku jsem si udělala radost a koupila protein,sice jsem vyplázla 1100,ale je 2,5kg takže určitě nějakej ten pátek vydrží. Koupila jsem si ho hlavně proto,že večer po 18 hodině už do sebe nemůžu nacpat žádný jídlo,tak mi trenér doporučil dávat si před spaním protein s tvarohem a nebo mi objedná sojovej protein. Tak jsem to vymyslela tak,že ten protein s tvarohem si budu dávat k odpolední sváče a koupim si i ten sojovej. Vím,že to stojí všechno dost peněz,třeba včera jsem ve fitku nechala 2000,- ale to ten protein,permice na tréninky a šejkr a příští týden vypláznu ještě 600,- to za permice na vstup a na spinning,ale co,cvičení je momentálně moje radost a ty peníze investovaný do něj mi žíly netrhaj-určitě je to lepší,než si třeba za těch 600,- nakoupit brambůrky,čokolády atd. a vlízt si s tím do postele a za pár hodin to sníst-fuj,až jsem se z tý představy oklepala!

Teď jsem v práci a to až do neděle,takže jsem odkázaná na večerní cvičení doma,ale od příštího týdne začnu chodit na spinning a v pondělí-doufám,budu mít doma orbitrek(eliptikal),tak už se těším,že budu mít víc sportovního vyžití. Hlavně doufám,že se dokopu k tomu ranímu kardiu,aspoň při tom hokeji!

Taky se chystám,ještě nevím jestli za 3 nebo 6 měsíců na takovej kurz sebeobrany-Krav maga (boj z blízka),tak chci do tý doby zlepšit fyzičku,ať tam nejsem největší lazar :) Akorát to stojí 5000,- je to dvoudení a každý den 8 hodin tréninku,takže musím našetřit nějaký korunky,zlepšit fyzičku a pak ať se mě všichni bojí :))

A jak se máte vy? Co plánujete o víkendu?


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.