sobota 9.1.

09. 01. 2010 | † 02. 03. 2014 | kód autora: Meq

Krásnou zasněženou sobotu přeju...

Já teda sníh mám ráda,ale ne na silnicích,když musim do práce. Ráno jsem musela vylízt z pelechu dřív,abych včas dojela do práce.Silnice samozřejmě ve stavu sníh/led,takže cesta do práce,kterou jezdim normálně 15 minut,trvala při 30-40ti kilometrový rychlosti 40 minut a sněžit nepřestává. Jestli to počasí bude pokračovat,tak si asi pořídim spřežení psů a budou mě vozit do práce :)) Navíc se i za tim volantem bojim,loni v únoru jsem v podobnym počasí bourala a tak i když jen sníh poletuje a silnice jsou přitom suché,na plynu rázně ubírám...

Jsem ráda,že vás ten osobní trenér zaujal tak jako mě,já jsem nadšená a ve čtvrtek v 11 hodin mi držte palce,protože jdu na tu dignostiku a domluvit se na cvičení a tak :) zatím je to moje malé/velké tajemství,vědí o něm jen dva lidé (sestřenka a přítel),no a vy,ale vy to nikomu neprozradíte :o) Hrozně se na to těším,ale i strach tam je, snad brzy opadne. Vlastně mi to pomáhá i hlídat si jídlo,ať když tam ve čtvrtek půjdu,nejsem nafouklá. Vždycky když mám třeba na něco chuť,tak si řeknu ne a vzpomenu si na mojí postavu a na trenéra. Takže se zatím držím a ani žádný prohřešky se nekonaly,včera jsem taky byla posedět s přáteli a misto obvyklého pivního moku jsem pila ovocný čaj s citrónem(je pravda,že jsem na to pivo ani neměla chuť)..

Včera byl u mě přítel,měla jsem teda jet já k němu už ve čtvrtek,ale nějak se mi do toho nechtělo,tak přijel on. Byl to nepříjemný rozhovor,ale konečnej verdikt nepadl,nedokázala jsem mu říct,jestli chci pokračovat ve vztahu,já to prostě nevím. Vím,že v takovýhlech věcech by měl mít člověk jasno,ale já nemám. Co jediný vím,je,že ho nemiluju,náš vztah začínal přátelstvím,myslela jsem,že se zamiluju,ale bohužel se tak nestalo,mám ho ráda,ta doba s ním byla pěkná,ale mě připadá sobecký být s ním jen proto,že jsem si na něj zvykla a měla bych co dělat ve chvílích volna. Asi to raději ukončím a nebudu trápit jeho ani sebe (sebe hlavně věčným přemýšlením o tom,jestli s ním být nebo ne). Budu se věnovat sobě a ten pravej snad někdy přijde.

Rozhodla jsem se,že jídelníčky budu zveřejňovat jednou týdně a to v pondělí-vždy jídelníčky za celý týden. A v pondělí se budu i vážit a semtam se i změřím..

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.