sobota 27.3.

27. 03. 2010 | † 02. 03. 2014 | kód autora: Meq

Krásné sobotní ránko přeju..

Jak jste si užili páteční večer,byli jste někde? Já jsem po dlouhý době vyrazila s přáteli na diskotéku,když si vzpomenu kdy jsem byla naposledy ve víru nočního života,tak to bylo koncem října a to je sakra dlouhá doba. Bylo to ale parádní. Včera mě zase přepadali nějaký depky,chtělo se mi normálně i brečet,padla na mě samota a všechno mě začalo štvát. byla jsem v takovym stavu,že jsem se začala upínat jen na cvičení a stravu,ale večer jsem šla za přáteli a oni jestli někam nevyrazíme,tak jsem řekla proč ne,že to odřídim a aspoň přijdu na jiný myšlenky a povedlo se. Včerejší večer můžu nazvat,večer zvyšující sebevědomí :)) Jeden chlápek šel jen kolem mě,najednou se zastavil a řekl mi že jsem nádherná,no nepotěšilo by to? Jednoho odehnal kamarád,že jsem jeho,pak mě jeden odchytl,že se známe,jestli si ho pamatuju,když jsem řekla že ne,byl  z toho smutnej a že to je škoda,že na mě celej večer kouká :) A to "nejlepší" nakonec,pokukovali jsme po sobě s jedním borcem,tipuju tak 26 let,vysokej,tročku modýlek,do fitka chodí asi často a takovej pěknej kukuč,pořád jsme po sobě pokukovali,nenápadně se potkávali a než se stačili třeba seznámit,kamarád usínal ve stoje a tak jsme jeli domu. Já vždycky čekám a nevím na co a pak to dopadne jen přemýšlením,vymýšlením a tak,kde bych ho mohla potkat a tak :( No,napsala jsem kamarádovi co tam zůstal jeho popis a ať mu dá moje číslo,ale jestli měl u sebe telefon nevím,protože ani neodepsal.. No uvidíme,třeba se potkáme.. Takže depka zažehnána,seběvědomí trošku zvýšené-asi nebudu tak ošklivá jak si myslím. A rozhodnutá,že budu vyrážet někam častěji a ne sedět doma na zadku!!!

Včera jsem si nezacvičila,ale nestresuju se z toho. Ale nožičky mě bolej jak kdyby jo. Pár hodin stání.. Dneska se ale chystám na nožky a nějaký kardio,jestli teda neusnu,spala jsem 4 hodiny,ale myslím že ne, Stejně v noci nemůžu spát.

Včera jsem si udělala objednávku na ronnie za 2000,- a objednala jsem si micerální kaseinový protein a hydroxycut hardcore-spalovač. Ten protein je prý dobrý na noc,tak uvidíme. A na spalovač jsem slyšela samou chválu,tak na to jsem taky zvědavá-jsou to tablety-další polikání..Ale už jsem si na mega tablety BCAA zvykla a naučila se je polikat-bude ze mě sypač za chvíli :))

Tak já jdu mrknout k vám ;) Mějte krásnou sobotu!

Jo a včera,když jsem šla z práce,byla u nás hrozná bouřka a já se bouřky bojím,málem jsem do auta běžela a skoro málem se po*rala :))) Nemám ráda bouřky!!!


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.