Jsem tuuu :))

12. 05. 2010 | † 02. 03. 2014 | kód autora: Meq

Ahoj všichni..

Omlouvám se,že jsem se pár dní neozvala,ale nebylo kdy.. Měla jsem volno,ale brigádničila jsem,sportovala,ale taky jedla a pila :))

Minulý týden na mě přišla nějaká krize,co se jídla týká a já to nezvládla,takže jsem asi 4 dny jedla jako "normální! člověk a v pondělí to završila tím,že jsem se nehorázně přežrala,padla únavou a v úterý se vzbudila nabitá a připravená zase bojovat..

Začnu od začátku-pátek..Seděla jsem v práci,nudila se,nechtělo se mi absolutně nic,ale pak přišla jedna zpráva,která mi uděla radost(týká se to hokeje) a to se muselo oslavit-tak jsme šli s lidma z hokeje slavit. Vypila jsem 4 piva a pak dostala hlad,takže jsem se doma najedla,něco po půlnoci,už ani nevím co jsem snědla,asi nějakej chleba s něčím. V sobotu byl půl maraton ve spinnu-super,dobrá parta,bezva nálada,prostě sranda,odpoledne jsem šla brigádničit a po brigádě na fotbal a tam jsem si dala klobásu. Potom jsem se najedla doma a šla do hospody-pila jsem vodu a snědla něco málo brambůrků..V neděli jsme podnikli s partou ze spinnu výlet na kolech-počasí nám přálo(všude pršelo,ale nám se to vyhlo) a pak jsme grilovali,seděli a pili vínečko. Byla jsem přežraná,opilá,ale bylo to super.. No a v pondělí jsem dopoledne brigádničila a odpo byla připravena vyrazit do fitka,ale padla na mě únava,bolest nohou a tak jsem to vzdala-lehla do postele a sežrala vše co jsem našla.. To už ale byla poslední kapka,bylo mi špatně,bolel mě žaludek a řekla jsem ne-nechci se zase dopracovat tam,kde jsem byla před necelým půlrokem.. Takže jsem včera vstala a vyrazila do fitka-měla jsem po tom přežírání sílu,takže železo se zvedalo samo,přidala jsem váhy,ale lilo ze mě,jak kdyby tam bylo 30 stupňů,na závěr jsem hupsla na orbitrek a cítila jsem se skvěle.. Odpoledne jsem brigádničila a večer ještě vyrazila na spinning.

Včerejší den už jsem zvládla bez sebemenšího prohřešku a ani chutě nebyly.Najela jsem opět na vlny a budu muset pořádně zabrat-protože to přežírání způsobilo to,že mám + 2kg(snad je to jen voda).. Jsem opět odhodlaná a připravená a chci ty kostky na břiše!!!

Vím,že jsem to totálně pos*ala,ale výčitky jsem si zakázala-prostě jsem ujela,ale už je to v pohodě a jede se dál!

Tak to bylo v krátkosti,teď se jdu mrknout co se dělo u vás :)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.