čtvrtek 15.4.

15. 04. 2010 | † 02. 03. 2014 | kód autora: Meq

Ahojky všem..

Tak se mi včera porouchal orbitrek :( prasknul mi nějakej plíšek a teď hrozně vrže,budu si muset zahrát na opraváře,nebo zaúkolovat taťuldu..Hlavně není můj,tak aby byl v cajku..Asi ho  spravím a vrátím,nerada bych ho oddělala a pak kupovala novej. Takže přemýšlím,že si koupím švihadlo a ještě mám doma rotopedík.. A nebo začnu s tím běháním,i když,radši nic,pořád to tu píšu a ještě jsem na to skoro ani nepomyslela. Možná bych radši vyrazila třeba večer po práci do fitka na běhací pás,ten mají v posilovně vedle práce,ale tam chodí moc lidí. Myslela jsem,že po tý 20 hodině už tolik ne,ale psala jsem včera kámošovi co tam chodí a psal,že večer tam chodí víc lidí než odpoledne..sakra,takže další plán spláchnutej..

Včera,když jsem dorazila domu a převlíkala se do cvičebního,mě jen tak napadlo se vyfotit,ale foťák zklamal a byl vybitej,tak jsem blbla s mobilem a pochlubím se vám s jednou fotkou..Moje ručka :))  

Obraz010Na kvalitu moc nekoukejte,je to z mobilu no a navíc umělé světlo...

A dneska ráno,jaj,měla jsem radost. Oblíkala jsem si kalhoty a když jsou vypranmý,tak je na sebe soukám,ale dneska ne,jsou mi volný,a celkem dost a to jsou velikost 40..

Jak to máte vy,co vás těší a uspokojuje víc? To když čísla na váze klesají,nebo když pozorujete,jak vám jsou věci volnější a volnější? Mě se teda líbí oboje,ale víc ty věci..Váha si občas dělá co chce,ale konkrétně na kalhotech vidím,že to má cenu a ta pneumatika se zmenšuje :))

 

 

 

 

A ještě jedna fotka..hodně z vás odhaluje svou anonymitu,tak já teda na chvilinku taky. I když se tvářim jak debil a není na mě co k pokoukání,ale tak aspoň budete vědět s kým máte tu čest.. A jestli mě tu někdo pozná,no co,za to co dělám se nestydim,ba naopak,jsem na to hrdá!!!  

                                                                         

No a strašila jsem tu 9 hodin,tak to stačilo..ale ruku nechávám-jsem na ty ruce hrdá :))


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.