neděle 11.4.

11. 04. 2010 | † 02. 03. 2014 | kód autora: Meq

Ahojky všem..

Ani nevím jak začít,co vám napsat..jsem nějaká zmatená a unavená(spíš psychicky) po víkednu..

V pátek pohřeb,k tomu snad ani není co dodat,hrůza,ale ustálo se to. Po pohřbu jsem se chtěla trošku odreagovat,tak jsem jela do města a koupila jsem si 2 trička. Večer se jelo na hokej,to byla paráda,protože jsme vyhráli..A pak jsem šla na smuteční hostinu,už tam bylo spíš veselo. Rozhodla jsem se,že zhřeším a tak jsem pila červené víno,moc dlouho jsem tam nebyla,protože jsme jeli na diskotéku..tam se to malinko zvrtlo-opila jsem se dost,byl tam skoro celej hokejovej mančaft a tak se pařilo.. Ten můj vysněnej tam ale nebyl :( Jelikož jsem už trošku nevěděla o světě,tak mi všechno bylo jedno a s jedním hokejkou jsem tam byla,naštěstí k víc jak líbačce nedošlo-nějak jsem aspoň trošku věděla co dělám a tak jsem to nenechala zajít nikam dál. I když si ráda užívám a mohla jsem si užít dokonce trojiku s dvouma pěknýma klukama,věděla jsem,že by to nebylo dobrý a všechno bych tím zazdila..Domů jsem dorazila v 7 ráno a spala asi do 13h. Včera jsem tak o všem přemýšlela-o pohřbu,chlapech..no o životě. A rozhodla jsem se,že si musím fakt užívat života-nikdo nevíme dne ani hodiny,kdy přijde konec a já si třeba v důchodu nechci říct,tak a když jsem byla mladá seděla jsem doma na prdeli..to jsem si toho užila..No tak jsem včera vyrazila zase na diskotéku-tentokrát střízlivá-alkohol jsem si zase na nějakou dobu zakázala-v pátek stačilo..Ale včera to bylo nějaký nudný,tak jsem asi ve 3 jela domů a spát.

Jídlo během víkendu bylo katastrofální-v pátek jsem jíst nestíhala,takže toho bylo málo a včera večer jsem poprví zhřešila. Nějak jsem po tom chlastu měla chutě,takže jsem snědla kousíček nějaké ovocné buchty,krajíc chleba a nějakou uzeninu. S pohybem jsem se taky nepředvedla-od čtvrtka jsem se nehejbala,takže už se těšim za 2 hoďky na spinning a zítra do fitka na trénink-musim začít zase pořádně makat. Teď byla pauza,tělo se snad zregenerovalo,najedlo a je na čase pustit se do kostek na břiše :)

Jinak mě tak trošku přepadají depky z toho,že nemám chlapa-to je ale jen chvilkový snad..Všichni kolem mě mají svou drahou polovičku a já pořád nemůžu někoho potkat..Už si začínám říkat,že vybírám až opravdu jednou přeberu.. Včera jsem o tom kecala se známým a on se jen divil,prý, něřikej,že holka jako ty má problém sehnat chlapa..a jo,mě prostě žádnej chlap nechce..to se mě bojí nebo co? Sice nejsem žádná bárbína,ale ošklivá taky ne,myslím,že teď co jsem zhubla mi to sluší a ..nevím.Co ty chlapi vlastně chtějí?

Myslím,že je nejvyšší čas skončit. Akorát  tu depkařím ..jenže to nemám komu říct. kamarádku s tím nechci otravovat,nemá to teď lehký..

Jdu si radši připravit věci na spinning a doufám,že si tam trochu pročistim hlavu. mějte se krásně!


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.